8PC Kūdikių Daugkartinio naudojimo Maisto Papildas Maišelį Namų Tyrės Nešiojamų Vaisių Ir Augalinio Maisto Dėklas Pieno Maišelį Pieno Maišelį Lauko Kelionės

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€3.17

€4.60

-31 %

Žymos:

manequin, krepšys rpg, 3d nagų folija, maisto daugkartinio naudojimo maišelis, shoppingbag, krepšys košė, baby pure, krepšys raukčio, vaisių piniginės, daugkartinio naudojimo maišelį

Kulka Taškų:

1、Lengva keliauti ir lengva naudoti, atsargiai atsukite maišą, galite pašarų baby tiesiogiai.Jis gali būti naudojamas bet kokio amžiaus.

2、Ji yra saugi ir patikima, su aukštesnės kokybės, gali būti pakartotinai naudojamas 2-3 kartus!

3、Pagamintas iš trijų sluoksnių medžiagos, su gera kietumas, tai nėra lengva nutraukti.Pirmas sluoksnis: PET; antrasis sluoksnis: aplinkai draugiškas spausdinimo ir dažymas; trečiasis sluoksnis: žemos temperatūros atsparus PE.

4、Ne išsiliejimas maisto papildas maišelį, antra atnaujinti plombos, daro jį labiau atsparus vandeniui, daugiau uždarytas.Jame yra maisto klasės medžiaga, siurbimo antgalis, medžiagos praėjo FDA sertifikatas.Su rankenėle antspaudas dizainas, originalus garantija.

5、Mama gali saugiai padaryti papildomą maistą jūsų kūdikiui!Leiskite savo vaikui valgyti saugaus ir maistingo maisto papildas!

Informacija:

Talpa: 200ml namų tyrės krepšys

Kaip naudoti: galite įdėti šiek tiek vaisių sulčių į savo maišą, ir kai norite valgyti, jums gali būti patogu ir higieniška.

Pakavimo sąrašas: dėžutėje 8 vienetų

Savybės: Galima pakartotinai naudoti, pakartotinai naudoti rekomenduojama ne per ilgai, rekomenduojama naudoti maždaug tris kartus.

Dėžutės dydis: apie 13*11*6.5 cm

Gaminio dydis: ilgis: apie 16cm*8,5 cm

Aprašymas:

Kai kūdikis auga iki 3 mėnesių, sekrecija, virškinimo fermentų, virškinimo trakto palaipsniui gerinti.

6 mėnesių amžiaus kūdikis, pamažu kuria naujus dantis ir skrandžio talpa tampa didesnis.Šiuo metu, reikia pridėti papildomas maistas kūdikiui.

4-5 mėnesių skysčių ir purvinas maisto

6-8 mėnesiai, purvinas ir pusiau kietas

8-9 mėnesių dėl mažų dalelių

10-12 mėnesių didelių dalelių

Savybės:

Lengva keliauti ir lengva naudoti, atsargiai atsukite maišą, galite pašarų baby tiesiogiai.Jis gali būti naudojamas bet kokio amžiaus.

Ji yra saugi ir patikima, su aukštesnės kokybės, gali būti pakartotinai naudojamas 2-3 kartus!

Pagamintas iš trijų sluoksnių medžiagos, su gera kietumas, tai nėra lengva nutraukti.Pirmas sluoksnis: PET; antrasis sluoksnis: aplinkai draugiškas spausdinimo ir dažymas; trečiasis sluoksnis: žemos temperatūros atsparus PE.

Ne išsiliejimas maisto papildas maišelį, antra atnaujinti plombos, daro jį labiau atsparus vandeniui, daugiau uždarytas.Jame yra maisto klasės medžiaga, siurbimo antgalis, medžiagos praėjo FDA sertifikatas.Su rankenėle antspaudas dizainas, originalus garantija.

Mama galite saugiai padaryti papildomą maistą jūsų kūdikiui!Leiskite savo vaikui valgyti saugaus ir maistingo maisto papildas!

Sąrašas:

8 Vnt/Pak

Amžiaus Grupė Kūdikiams
Medžiaga Tritan
Rankena No
Modelio Tipas Gėlių
Tipas Drinkware
Modelio Numeris Vaisių ir daržovių šėrimo maisto krepšiai
Prekės Tomas 200ml

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai