Pet Vystyklų Paukščių Drabužius Papūga HarnessTraction Virvę Reguliuojamas Naminių Paukščių Plaukioja Drabužius Dirželis Iš Virvės Papūga Diržas

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€3.01

€4.18

-27 %

Žymos:

elena gilbert žiedas, vištienos finansuojančiojo, balandžių žiedas, paukščių pavadėlio, narvas veržlė m6, papūga parama, lizdas rj45, kūdikių atgal pack, papūga pleistras, knorr

Kulka Taškų:

1、Paukščių vystyklų traukos virvė: neturi įtakos vaikščioti ir skraidyti paukščiai, gali užkirsti kelią jūsų paukščiai iš traukiant su šlapimu.

2、Medvilnės audinys: Mūsų papūga plaukioja kostiumas yra patogus ir saugus su grynos medvilnės audinio.Ji yra įrengta su 130cm diržas, virvė vykdyti papūgos.

3、Lengva naudoti: Atidaryti produktą, švelniai patraukite plaukioja kostiumas per paukščio sparno, ir pritvirtinkite dirželį.

4、Kvėpuojantis, patogus nešioti, suteikti jums geriausią priežiūrą su šiuo vystyklų.

5、Taikomas papūgos, cockatiels, balandžiai ir kiti panašaus dydžio paukščiai.Po treniruotės, paukščių greitai prisitaikyti.

Informacija:

Pavadinimas: pet vystyklų paukščių drabužius papūga traukos virvės reguliuojamas naminių paukščių plaukioja drabužius dirželis iš virvės

Spalva: geltona

Audinys: medvilnė

Specifikacija (apytiksl.):

XS: bendras ilgis: 8.3 cm/3.27 į pečių dirželio ilgis 4cm/1.57 į kišenę 4.8*4.8 cm/1.89*1.89 į

M: bendras ilgis 10.2 cm/4.02 į pečių dirželio ilgis 5cm/1.97 į kišenę 5*5.7 cm/1.97*2.24 į

L: bendras ilgis 12.7 cm/5in, pečių dirželio ilgis 6.3 cm/2.48 į kišenę 6.3*6.3 cm/2.48*2.48 į

Tinka: visų rūšių papūgų ir kitų paukščių eiti.

Savybės:

1. Paukščių vystyklų traukos virvė: neturi įtakos vaikščioti ir skraidyti paukščiai, gali užkirsti kelią jūsų paukščiai iš traukiant su šlapimu.

2. Medvilnės audinys: Mūsų papūga plaukioja kostiumas yra patogus ir saugus su grynos medvilnės audinio.Ji yra įrengta su 130cm diržas, virvė vykdyti papūgos.

3. Lengva naudoti: Atidaryti produktą, švelniai patraukite plaukioja kostiumas per paukščio sparno, ir pritvirtinkite dirželį.

4. Kvėpuojantis, patogus nešioti, suteikti jums geriausią priežiūrą su šiuo vystyklų.

5. Taikoma papūgos, cockatiels, balandžiai ir kiti panašaus dydžio paukščiai.Po treniruotės, paukščių greitai prisitaikyti.

Sąrašas:

1*paukščių vystyklų

1*traukos virvė

$ $ $ $ $ $

Medžiaga Kita
Tipas Paukščiai

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai