Smart Koja Jutiklio Kontroliuojama Atidarymo ir Uždarymo Elektrinis bagazines dangtis Auto Kick jutiklis Elektros Assist " Sistema Automobilių Reikmenys

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€32.91

€59.84

-45 %

Žymos:

šviesos jutiklis, laiko matuoklis, užrakinta šuolis žiedas, capacitive touch " jutiklis, electr kamieno, arduino atidaryti smart, ateityje jutiklis, automatinis centrinis užraktas, universalus elektrinis bagažinės liftas, niro

Įtrauka:

Šiuo metu dauguma automobilių skrynios rinka turi būti atverta mygtuką arba rankiniu būdu mygtuką.Kai savininkas turi didelį daiktą, magistraliniai ir reikia įdėti jį į kamieno, prekė turi būti padėtas ant žemės, ir tada atidaryti rankomis, o tai nepatogu dirbti.

Šis produktas išsprendžia minėtos problemos, ir jis yra įrengtas viduje, galinė pertvara iš automobilio, ir skleidžia mikrobangų krosnelės žemyn nustatymo.Jei jutiklis aptinka galioja ateityje stebėjimo srityje, ji bus išėjimo atitinkamo lygio signalo pagal signalo stiprumą kontrolės atidarymo uodegos langelį.

Normalus režimas: Požiūris koja bamperis stebėjimo srityje, ir tada palikti bamperis stebėjimo srityje.Kai šis veiksmas yra užbaigtas, skelbiantis signalas bus sukurtas.

Nenormalus režimai: laiptai, akmenys, šakos, masyvus, kelius, plastikinių butelių, automobilių plovyklos, nekuria sukelti signalus.

Diegimo Pastabos:

1. Rasti tinkamą vietą ant galinės guard baras transporto priemonės.

2. Nuvalykite montavimo vieta jutiklio.

3. Nulupkite dvipusės juostos jutiklio (šone dvipusės juostos yra aptikimo paviršiaus), atsuktos į žemę.

4. Prisijungti jutiklis tvirtai galinė apsauginė plokštė (viduje bamperis)!Jutimo paviršiaus turėtų vengti metalinių daiktų, pvz., geležies ir aliuminio.

Galia-dėl bandymų, palaukite 20 sekundžių po įjungimo-po produkto savikontrolės, galite atlikti kicking arba šlavimo judesius pagal jutiklis.

1. Jutiklis gali pripažinti tik vieną veiksmą, kuris yra tik vienas kick arba vienas valyti.

2. Jums reikia palaukti 2 sekundes po kiekvieno veiksmas yra užbaigtas, kol jūs galite ir toliau dirbti.

Darbo charakteristikos: produkto ateityje negali būti naudojami po automobilio pradėjo, ir ateityje yra naudojamas įprastai, po liepsnos yra išjungtas.

Pastaba: Skirtingų partijų produktų bus skirtingi pasirodymai.Prašome kreiptis į produktų gaunu.Produkto kokybė ir funkcijos laidai yra vienodi.

Pakavimo sąrašas

1 rinkinys automobilio įkrovos jutiklis pereiti kit

3 funkcija elektros kamieno
Sertifikavimo CE
Funkcija 1 Elektrinis bagazines dangtis
2 funkcija ateityje jutiklis automobilį
Kilmės KN(Kilmės)
Funkcija 6 ateityje jutiklis
Funkcija 5 elektros kamieno ratai
4 funkcija Pėdų Jutiklis
Funkcija 7 Bagažo Skyriaus Atidarytuvas

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai