Nacionalinė miško sodinimo šventė Jurbarko miškų urėdijoje

Gausus,  net 63 žmones jungiantis miško sodintojų būrys, susirinko Jurbarko miškų urėdijos Pašvenčio girininkijos 33 kvartalo 11 sklype. Miškų urėdas Faustas Bakys visiems šventės dalyviams palinkėjo gero oro ir nuotaikos, girininkas Vydas – Adomas Rutka trumpai supažindino su miško sodinimo darbų technologija. Smagu, kad šios ypatingos šventės neaplenkė nei savivaldybės meras  Skirmantas Mockevičius, nei jau šiuo metu nedirbantys miškininkai Antanas Plienaitis bei Jonas Bučinskas. Gausiausią talkininkų būrį į šventę atviliojo Dinara Klapatauskienė ir Aušra Masteikaitė – Mičiulė. 

 Per tris spartaus darbo valandas pasodinta 10100 vnt. pušaičių, eglaičių ir berželių. Kiekvienas talkininkas atminimui gavo po kepurėlę su urėdijos simbolika, o gerai padirbėjus girininkijos poilsiavietėje visų laukė karšta žuvienė bei užkandžiai.

 Miškų urėdas Faustas Bakys, dėkodamas už atliktą darbą, pakvietė visus nepamiršti aplankyti savo pasodinto medžio, juo labiau, kad šį plotą  jau sodinimo dieną paženklino Kalvelių girininkijos darbininko Edvardo Arcimavičiaus išdrožta dekoratyvinė rodyklė.

 Džiugu, kad Nacionalinės miško sodinimo šventės aidas rado atgarsį Karšuvos girios miškuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *