Naujienos


Šimtmečio ąžuolų sodinimas

Nuo seno lietuvninkai medžių alėjomis kelius žymėjo. Sekdami jų pėdomis ir mes tradiciją tęsiame seną. Balandžio 19 d. susirinkęs didelis būrys įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų entuziastų apsodino Kalvelių girininkijos teritorijoje esantį senkelį prie Kasiko. 100 vnt gražuolių paprastojo ąžuolo sodinukų žmonių rankų ir nuoširdaus darbo dėka, su gamtos palaima pradėjo savo ilgo augimo kelią. Teritoriškai tai yra Viešvilės ir Smalininkų seniūnijų riba, todėl simboliška, kad vardinius ąžuolus (prie medelio pririšta vardinė kortelė) panoro pasodinti šių seniūnijų, pagrindinių mokyklų bendruomenių nariai, aplinkinių organizacijų darbuotojai.

Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems renginyje „Šimtmečio ąžuolų sodinimas".

AČIŪ - Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktoriui Arvydui Griškui ir Kauno RAAD Jurbarko rajono agentūros vedėjui ir Viešvilės BC „Skalvija" pirmininkui Andriui Šašiui už pagalbą organizuojant renginį.

AČIŪ - Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras darbuotojams, Viešvilės ir Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinių mokyklų bendruomenių nariams, Jaunųjų miško bičiulių būrelių nariams, Viešvilės ir Smalininkų bendruomenių aktyvistams, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bendruomenės nariams, Viešvilės ir Smalininkų seniūnijų darbuotojams , Skalvijos vaikų globos namų darbuotojams ir gyventojams, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuoto pėstininkų bataliono kariams, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnams,  Jurbarko P. Paulaičio šaulių 1-oji kuopos atstovams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 04 20


VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
JURBARKO REGIONINIS PADALINYS

VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
Jurbarko regioninis padalinys
Miškininkų 5, LT-74212 Jurbarkas
Įm. kodas 132340880
PVM mok. kodas LT323408811
a/s Swedbank 73000
Nr. LT457300010153812728

Tel.: (8 447) 72 262;
Faks.: (8 447) 71 544
El. paštas administracija@jurbmu.lt


Gaisringumas Ligos Medienos ištekliai