Naujienos


Akcija „Paukščiai grįžta namo“

2015 m. kovo 23 d. inkilų kabinimo ir paukščių sutikimo akciją „Paukščiai grįžta namo" Jurbarko miškininkai pradėjo švente vaikams ir suaugusiems urėdijos salėje. Administracinis pastatas buvo pilnas šurmulio ir vaikų klegesio. Šventėje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Ričardas Juška, Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Gvildys, Viešvilės rezervato direktorius Algis Butleris, fotografas Robertas Patronaitis, gausus būrys vaikų, mokytojų, vadovų, tėvelių. Miškų urėdo Fausto Bakio sveikinimo žodžiai buvo skirti visiems, tačiau audringais aplodismentais susirinkusieji sutiko žinią apie JMBB „Ąžuoliukas", vadovaujamo mokytojos Loretos Pocienės, pergales „Aktyviausio JMBB" konkurse ir „Jaunųjų miško bičiulių protų mūšyje". Jie pelnė respublikoje pirmas vietas. Sveikinimai ir linkėjimai visiems kitiems sekti raudoniškių pavyzdžiu.

Gražiai „Miško dienos" plakatais (ačiū girininkei Irenai Petrošienei) išpuoštoje salėje skambėjo vaikų dainos, vaidinimai, veiklos pristatymai, bei konkursiniai video filmukai, skirti akcijai „Paukščiai grįžta namo". Buvo pagerbti video filmukų konkurso nugalėtojai: Vilius Pilkaitis (8 kl., Šimkaičių J.Žemaičio pagrindinė mokykla, Jurbarko raj). ir jo mokytojas Audronius Mykolaitis už konkursinį darbą „Sparnuotuosius pasitinkant".

Kaip galima pamilti mišką, paukščius ir fotografiją? Kaip prabėga neskaičiuojamas laikas stebint ir laukiant gerų kadrų? Labai gražiais vaizdais (nuotraukomis) ir mintimis pasidalino fotografas Robertas Patronaitis.

Po pilnos įspūdžių, padėkų, dovanų ir siurprizų šventinės akcijos dalies visi jos dalyviai nuskubėjo į miškelį prie Mituvos, kur jų laukė gyva muzika, girininkas Vydas Rutka ir Pašvenčio girininkijos eiguliai. Visi aktyviai kabino savo gamybos labai praktiškus ir gražius inkilus ir spėriai apsisukę jau galėjo vaišintis karštu kratiniu, kafija bei sausainiais. Už aktyvumą dalyvaujant akcijoje „Paukščiai grįžta namo" padėkos visiems buvusiems ir dovanų knygos susipažinimui su inkilų gyventojais.

 

 

 

2015 03 24


VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
JURBARKO REGIONINIS PADALINYS

VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
Jurbarko regioninis padalinys
Miškininkų 5, LT-74212 Jurbarkas
Įm. kodas 132340880
PVM mok. kodas LT323408811
a/s Swedbank 73000
Nr. LT457300010153812728

Tel.: (8 447) 72 262;
Faks.: (8 447) 71 544
El. paštas administracija@jurbmu.lt


Gaisringumas Ligos Medienos ištekliai