Naujienos


Akcijos „Paukščiai grįžta namo“ šventė Jurbarko miškų urėdijoje

Akcijos „Paukščiai grįžta namo" šventė Jurbarko miškų urėdijoje kovo 17 d. 10.00 val (Miškininkų g. 5, Jurbarkas) III a. salėje akcija „Paukščiai grįžta namo" prasidėjo renginiu JMB būrelių ir miškininkų susitikimu.

 Dalyvavo: Viešvilės rezervato direktorius Algis Butleris, miškininkai: urėdas Faustas Bakys, senjoras girininkas Antanas Plienaitis, Andrius Čeponis, Irena Petrošienė, Kęstutis Masaitis, Antanas Samuilis, Kęstutis Lazdauskas, Rima Majoravičienė, Dalia Mačiežienė.

Jaunųjų miško bičiulių būreliai: Viešvilės pargindinės mokyklos „Atžalynas", JMBB „Ąžuoliukas" iš Raudonės, „Ąžuoliukas" iš Gausantiškių, mažieji „Boružiukai" iš Jurbarko „Ąžuoliuko" darželio - mokyklos, Kidulių „Kidulietis",

Smalininkų „Ąžuoliukas".

Apie Karšuvos girioje gyvenančius saugomus paukščius ir jiems skiriamą dėmesį papasakojo Viešvilės rezervato direktorius Algis Butleris.

Prisiminimais iš vaikystės ir darbo metų miške pasidalino senjoras , buvęs Pašvenčio girininkijos girininkas Antanas Plienaitis.

Apie Jurbarko rajono miškuose gyvenančius paukščius ir jų globą, inkilų gyventojus papasakojo Pašvenčio girininkijos eigulys Andrius Čeponis.

Jaunieji miško bičiuliai dėkojo už pasakojimus miškininkams ir sveikindami pavasarį šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, pateikė lietuviškas patarles apie paukščius.

Urėdas Faustas Bakys sveikinimais ir padėkomis, knygomis apdovanojo visus JMB būrelius bei mokytojus. Vaikai džiaugėsi saldžiomis dovanomis ir kitais prizais.

Visi jaunieji miško bičiuliai atvežė dovanų paukščiams - tai nauji, gražūs, vaikų rankų šilumą spinduliuojantys inkilėliai mažiesiems miško gyventojams. Kartu su šventėje dalyvavusiais svečiais, miškininkais ir mokytojais vaikai inkilus iškėlė Pašvenčio girininkijos miške.

Linksmi ir pilni energijos, stiprybės ir šilumos pasikrovė, vaišindamiesi Valentino Kucino virta žuviene.

Visą kovo 17 dieną rajone miškininkai vykdė akciją „Paukščiai grįžta namo". Iškelta apie 50 inkilų šikšnosparniams, apie 30 vnt pelėdoms ir apie 500 inkilų kitiems (mažiesiems) paukščiams.

 

 

2014 03 19


VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
JURBARKO REGIONINIS PADALINYS

VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
Jurbarko regioninis padalinys
Miškininkų 5, LT-74212 Jurbarkas
Įm. kodas 132340880
PVM mok. kodas LT323408811
a/s Swedbank 73000
Nr. LT457300010153812728

Tel.: (8 447) 72 262;
Faks.: (8 447) 71 544
El. paštas administracija@jurbmu.lt


Gaisringumas Ligos Medienos ištekliai