Naujienos


Jurbarko rajone miškininkai dovanojo spygliuočių šakas.

      Gruodis prasideda medžių puošimo šventėmis. Vieni jas organizuoja mokyklose, bendruomenėse, miesteliuose ar įstaigose. Dabinami medžiai įvairiais savos gamybos papuošimais. Mezgama, karpoma, lipdoma, pinama... visokių grožybių sukuriama. Prieš šv. Kalėdas mokyklose sujudimas, rūpestis kas išradingesnę, įdomesnę kalėdinę puokštę sukurs, kaip įgyvendins savo fantaziją tikrovėje. Labai aktyviai vaikai į šitą veiklą įjungia savo tėvelius. Ir to jų išradingumo bei sukurto grožio rezultatais gruodžio 18 d. grožėjomės mes, miškininkai, kai visi mūsų mažieji draugai padovanojo po kelias šventines kompozicijas. Po parodėlės apžiūros urėdijos darbuotojų kabinetuose pajutome artėjančių švenčių laukimo nuotaikas.

      Gruodžio 19 d. visame rajone nuo Seredžiaus iki Viešvilės miškininkai dovanojo pagrindinį Kalėdų šventinį akcentą - eglės šakas. Devyniose vietose visame rajone Jurbarko miškininkai išdalino daugiau kaip pustrečio tūkstančio spygliuočių šakų.

      Kokios yra Kalėdos dabar ir kokios būdavo anksčiau? Nuo ko priklauso šventinė nuotaika? Ar jums labai svarbu ar bus papuošta šventinė eglutė ar ne? Puošiate namus kuo: dirbtinių, džiovintų augalų dekoracijomis, eglių ar kitų spygliuočių medžių šakomis, dirbtinėmis ar gyvomis eglutėmis? Į šiuos klausimus kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip. Vieniems šios šventės yra šiltas, jaukus susitikimas su artimaisiais, šeima. Šventinę nuotaiką ir jaukumą kuria visa šeima, nepriklausomai ar eglutė kelių metrų aukščio, ar tik eglutės šaka.

    

2013 12 19


VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
JURBARKO REGIONINIS PADALINYS

VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
Jurbarko regioninis padalinys
Miškininkų 5, LT-74212 Jurbarkas
Įm. kodas 132340880
PVM mok. kodas LT323408811
a/s Swedbank 73000
Nr. LT457300010153812728

Tel.: (8 447) 72 262;
Faks.: (8 447) 71 544
El. paštas administracija@jurbmu.lt


Gaisringumas Ligos Medienos ištekliai