Naujienos


Ąžuolų sodinimas 2013 Raudonė

Jei kiekvienas kas tik gali,
Pasodintų po medelį,
Žemė būtų didis sodas-
Kvepiantis, gaivus, rasotas
( L.Degesys )

Na ir mes, Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai, nusprendėme prisidėti prie pavasarinių medelių sodinimo darbų

Sužinojus kokius medelius sodinsime- ąžuoliukus, labai nudžiugome, juk ąžuolas stiprybės, ilgaamžiškumo simbolis. Laukėm, nesulaukėm kada galėsime susipažinti ir kartu bendradarbiauti su miškininkais. Pas mus, Raudonėn, atgūžėjo miškininkų komanda, vežina raudonųjų ąžuolų sodinukais. Kuriuos mokyklos pavaduotojo prašymu sodinsime šalia mokyklos esančiame parke. Taip pat mus aplankyti, bei patalkinti atvyko Raudonės seniūnas Česlovas Meškauskas, mokyklos direktorius Vytautas Staponas, bei gausus būrys mūsų mokyklos pradinukų su mokytojomis. Atvyko daug mūsų mažųjų, antrokėlių, būrelio narių, tėvelių. Jie irgi norėjo prisidėti prie šio darbo, juk visi nori, kad aplinkui būtų gražu. O galiausiai smagu žinoti jog tai yra tavo pasodintas medis.
Tad ilgai netrukus, išklausius kruopščius girininko paaiškinimus, čiupome kastuvus, bei ąžuoliukus ir puolėme kasti duobių.
Iš pradžių sekėsi tikrai ne kaip, tai per mažą duobę iškasėm, tai vieta netinkama, bet laikui einant supratome ką darome ne taip ir stengėmės pasitaisyti ir nebekartoti tų pačių klaidų.
Didesni padėjo mažesniems , miškininkai kantriai dirbo su mažaisiais, o jie dar tik šešiamečiai, ir kiek pasidarbavus pamatėme kokį didžiulį ąžuolyną sukūrėme. Dabar kiekvienas turėdamas po savo ąžuoliuką galėsime juos saugoti ir prižiūrėti. Baigę darbus įsiamžinome prie savo ąžuolų ir padėkoję miškininkams už tokią įdomią veiklą, grįžome mokyklos kieman. Dėkojame koordinatorei Daliai Mačiežienei, kuri iš Viešvilės medelyno parinko mums tiek gražių ąžuoliukų.


Raudonės pagrindinės mokyklos JMB būrelio narė Viktorija Čelkytė.

 

 

 

2013 06 05


VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
JURBARKO REGIONINIS PADALINYS

VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA
Jurbarko regioninis padalinys
Miškininkų 5, LT-74212 Jurbarkas
Įm. kodas 132340880
PVM mok. kodas LT323408811
a/s Swedbank 73000
Nr. LT457300010153812728

Tel.: (8 447) 72 262;
Faks.: (8 447) 71 544
El. paštas administracija@jurbmu.lt


Gaisringumas Ligos Medienos ištekliai